До відома депутатів Тальнівської районної ради сьомого скликання!

 Повідомляємо, що тридцять друга сесія Тальнівської районної ради  скликається 26 квітня 2019 року о 10.00 годині  в залі  засідань районної ради.

 На розгляд сесії вносяться питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 №30-3/VIІ «Про районний бюджет Тальнівського району на 2019 рік» із змінами.

2. Про внесення змін до районної програми утилізації непридатних, заборонених до використання та невідомих  пестицидів.

3. Про Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Мамо рідна, ти моя молитва».

4. Про затвердження структури та граничної чисельності КНП «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тальнівської районної ради.

5. Про безоплатну передачу із спільної  власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району до комунальної власності Лоташівської територіальної громади приміщення.

6. Про реорганізацію закладів освіти району.

7. Про звернення до Центральної виборчої комісії щодо відновлення Тальнівського району як цілісного адміністративного суб’єкту виборчого процесу.

 Запрошуються депутати районної ради, народні депутати України – Бобов Г.Б., Ничипоренко В.М., Яценко А.В., депутати обласної ради – Копійченко В.П., Підгорний А.В., Скіченко А.П., голова та заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, міський та сільські голови, представники громадських організацій та засоби масової інформації району.

Повернутись