До відома депутатів районної ради.

   З 1 січня 2019 року розпочався черговий етап електронного декларування в Україні. Відповідно до положень статтей 3, 45 Закону України «Про запобігання корупції» депутати місцевих рад зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

  Також депутати місцевих рад, які припинили депутатську діяльність зобов’язані наступного року після припинення діяльності подавати до 1 квітня шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

 Звертаємо увагу депутатів районної ради на необхідність вчасного заповнення та опублікування електронної декларації за 2018 рік на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції до 1квітня 2019 року.

Повернутись