ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ ВЕСЕЛОКУТСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

  В районному будинку культури 23 лютого 2020 року в рамках проведення творчих звітів сільських клубних закладів Тальнівського району відбувся творчий звіт Веселокутського сільського будинку культури.

  Перед початком звітного концерту до присутніх звернувся сільський голова Козаченко Павло Олександрович, який розповів про велич і красу рідного села Веселий Кут, згадавши його давню історію, відомих земляків, розповів про сьогодення та працьовитих  і співочих веселокутців.

  Ведуча концертної програми – вчитель місцевої школи Ольга Мельниченко дарувала гарні віршовані рядки про Україну та рідне село.

  Звучали пісні про Україну, про найдорожчу у світі людину – маму, про рідне село… Учасники концерту поіменно згадали  земляків, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході України. Глядачі вшанували їх хвилиною мовчання.

  Свою вокальну майстерність показали дуети Тетяни Новак та Наталії Оратівської, Діани Коновалової та Світлани Рашевської, чоловічий дует Руслана Біліченка та Олега Остроушка, дитячий вокальний колектив та наймолодша учасниця концерту – Богдана Опалько з чарівною піснею про братика.

  Чарували своїм співом і солісти СБК – Тетяна Новак, Лілія Остроушко, Марина Пронченко. Яскравими костюмами та запальними танцями дивували учасниці танцювального колективу «Веселокутські цукерочки».   

  Хоч учасники концерту і різного віку, мають різні покликання, але всі вони знаходять час для репетицій та не забувають про нашу рідну українську культуру. Бажаємо їм мистецького натхнення, миру, благополуччя, міцного здоров’я та нових творчих злетів.

Повернутись