Звітний концерт Павлівського СБК

  10 березня 2019 року в районному будинку культури в рамках проведення творчих звітів сільських клубних закладів Тальнівського району відбувся творчий звіт Павлівськопершого сільського будинку культури . 

  Концертну програму розпочала  сільський голова Слободяник Наталія Павлівна, яка розповіла про своє село та зазначила, що «окрасою нашого села є його працьовиті та мудрі люди. Це вони своєю працею роблять наше село ще кращим. Жителі села працюють в різних галузях господарства. Це Павлівський НВК, ФАП, відділення поштового зв’язку, сільська бібліотека, будинок культури, приватні магазини. Орендують землі СФГ «Дружба», ТОВ «Об’єднана сільськогосподарська компанія», ТОВ «Урочище Журавське», ТОВ «Корсунське», ФГ «Русанівське», ФГ «Гірський Тікич» та інші.»

 Наталія Павлівна зазначила, що з метою збереження національних традицій в селі щорічно відзначаються  державні свята, народні гуляння та вшановується пам’ять односельчанина, який загинув в зоні АТО, в Іловайському котлі – Віталія Малиша.

 В сільському будинку культури  за останні роки також пройшли зміни. За рахунок коштів сільського бюджету відремонтовано всі кімнати та бібліотеку. Планується зробити ремонт зали для глядачів.

Ранком, крізь тумани, сонце засвітило
Та своїм промінням село розбудило,
І воно ожило в гомоні і русі,
Стільки не милуюсь та не надивлюся.
Гарне ти у жовтні, гарне ти у квітні
Люблять веселитись у днини погожі,
Чесні, працьовиті, славні та хороші,
Полюбляють пісню молоді і літні,
Сумну чи веселу – одначе хорошу,
Ось вони на сцені, зустрічайте, прошу!

 Наталія Павлівна запросила на сцену вокальну групу «Павлівчанка», учасники якої виконала для присутніх пісні «Свято» та «Тальнівський край».  Приємно відзначити, що ведучою концертної програми була сільський голова Наталія Слободяник, яка і запросили присутніх скуштувати пишний коровай.

  Глядачі оплесками зустрічали солісток Тетяну Бондаренко та Тетяну Срібну, вокальний дитячий колектив «Лілея», солістку Вікторію Метушевську та інших учасників концерту.

 На завершення концерту заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак вручила подяку Тальнівської районної ради та Тальнівської районної державної адміністрації Павлівському сільському голові Слободяник Наталії Павлівні, депутатам сільської ради, працівникам закладів культури та учасникам художньої самодіяльності с. Павлівка Перша за турботу і розвиток культури громади та участь у творчих звітах сільських клубних закладів Тальнівського району за 2018 рік.

                                                               Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись