ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ КОЛОДИСТЕНСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

  В районному будинку культури 1 березня 2020 року в рамках проведення творчих звітів сільських клубних закладів Тальнівського району відбувся творчий звіт Колодистенського сільського будинку культури. 

  Перед початком звітного концерту до присутніх звернувся сільський голова Олексій Сарана, який від імені всієї громади села Колодисте побажав миру, добра, достатку та довголіття.

  «Село Колодисте для народжених в ньому є рідним, незабутнім, привабливим на все життя. І дорослі і малі з любов΄ю  і трепетом ставляться до рідного краю, шанують свій рід та поважають традиції.

  Село засноване в першій половині 17 століття. Засновником села був Колесников, могилу якого з камінним надгробком можна було знайти на старому цвинтарі до 1936 року. В Колодистому та його околицях досліджено залишки поселення трипільської культури, є кургани скіфського часу, виявлено сарматське поховання.

  Історією України наше село удостоєне честі бути Батьківщиною Василя Доманицького, ім’я якого разом з братами Віктором  і Платоном внесено до всесвітньо відомої «Енциклопедії українознавства», поетеси Катрусі Кособлик, заслуженого професора Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктора сільськогосподарських наук, академіка Академії наук вищої освіти України  Віктора Поліщука. Колодистенська земля пишається своїми  людьми-трудівниками, славиться родючими чорноземами та багатими на гриби лісами.

  На підвідомчій території працюють: сільська рада, навчально-виховний комплекс, фельдшерсько-акушерський пункт, сільський будинок культури, сільська бібліотека, пошта, 3 торгові точки, 9селянсько-фермерських господарств: ПСП «Сяйво» (керівник Швець Л.П.), ПП «Агровідродження ВВ»(керівник Зайченко В.В.), СФГ «Світанок» (керівник Біленький А.С.), СФГ «Еталон»  (керівник Кособлик В.Д.), СФГ «Альянс» (Чурпіта П.В.), СФГ «Земля і Воля» (керівник Ткаченко В.П.), ТОВ «Урочище Журавське (керівник Мовчан Л.П.), ТОВ «Корсунське», фермерське господарство «Глибочківське». Приватні підприємці Біленький І.В., Ясінський В.В. та близько 250 одноосібників, які трудяться на своїх землях.

  Село багате  працьовитими людьми, які з любов΄ю ставляться до землі-годувальниці. Вміють колодистенці трудитись та вміють і відпочивати, кожен з них - від малого до дорослого - закохані в пісню,  поетичне слово» , - сказав Олексій Сарана. Потім сільський голова запросив всіх на свято пісні та побажав, щоб вона знайшла палкий відгук у серцях глядачів.

Моє рідне село – світ дитинства чарівний,

Де каштани білим цвітом цвітуть, де безкраї поля.

Кожен спогад про тебе такий неймовірний,

Кожна думка про тебе солодка й гірка.

  Саме такими словами розпочали свій виступ аматори Колодистенського сільського будинку культури. Вокальний колектив «Колодяночки» виконав пісню «Коровай», а учасники концерту пригостили запашним короваєм глядачів у залі.

  Ведучими концертної програми були директор сільського будинку культури Валентина Руденко та її донька Тетяна.

  Линули пісні у виконанні Тетяни Руденко, Дениса Скічко, Тараса Гончарова, Юлії Годунко, Василини Цілюри, Ганни Журавель.

  Декламувала поезію Леся Варгач. Глядачі гучними оплесками зустрічали жіночий колектив, у виконанні якого прозвучали декілька пісень «Над полями та й над нивами», «Черкаська усмішка» та інші. Відрадно відмітити, що в цьому колективі бере участь і колишній сільський голова, нині пенсіонерка Валентина Журавель.

  Відому пісню «Чебреці» виконали  Катерина та Галина Паршук. А дует мами і сина – Тараса і Оксани Гончарових виконав пісню «Розкажи мені мамо про долю».

  Посмішки глядачів викликали гумористична сценка про дві куми та сценка «Бабки». Зачарував присутніх і танець з прапорами «Діти України» у виконанні учнів місцевої школи. Дотепні гуморески Павла Глазового читала колишній директор сільського будинку культури, нині пенсіонерка Олена Ворошилова. А завершилася концертна програма під гучні оплески глядачів піснею «Щастя нам українцям», яку виконали Валентина та Тетяна Руденко.

                                                               Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись