ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ КОБРИНІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

  23 лютого 2020 року в Тальнівському районному будинку культури демонстрували свій творчий звіт художні колективи та окремі виконавці Кобринівського сільського будинку культури.

  Перед тим, як розпочати концертну програму до слова запросили  сільського голову Юрія Борисовича Книша. Він розповів про історію села, про відомих земляків та зазначив, що села Кобринове та Гуляйка – це велика родина, яка  славиться своєю історією, а особливо працьовитими людьми.

  Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

  Саме успіхами та спільними зусиллями створюється неповторний образ села, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи села – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

  Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим розвивати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу.

  Сільський голова також подякував подружжю Погорілих -директору сільського будинку культури Сергію Петровичу та завідуючій бібліотекою Ларисі Іванівні за те, що  підготували звітний концерт. Запросив глядачів покуштувати запашний коровай та побажав усім присутнім успішного перегляду та гарного відпочинку.

  Далі линула пісня у виконанні сестер – Даші Кириченко та Тетяни Куприч, замилувала співом наймолодша учасниця концерту Діана Калош, яка виконала пісню «Мамині руки».

 Яскравими костюмами та гарними танцями дивували учасниці хореографічного колективу «Барвінок», а зі східним колоритним танцем виступила Юлія Кардаш.

 Позитивні емоції, гарний настрій подарував драматичний колектив сільського будинку культури, який підготував сценку «Жіноче святкування 8 Березня», керівник колективу Сергій Погорілий.

  Щирими оплесками зустріли глядачі ансамбль ложкарів, який уже відомий у нашому районі. Додали народного колориту веселими жартівливими піснями учасниці вокального колективу «Гарні молодички». А підтримувала урочисту, щиру, святкову атмосферу концертної програми ведуча – Світлана Плахотник.

  Бажаємо всім аматорам сцени чудового настрою, невичерпної енергії, нових звершень і досягнень, здійснення всіх планів і задумів!

 

Повернутись