ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ ГЛИБОЧКІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

 16 лютого 2020 року на районній сцені знову стартував щорічний огляд художньої самодіяльності сільських закладів культури Тальнівського району. В цей день демонстрували свій творчий звіт аматори народного мистецтва із села Глибочок. У фойє районного будинку культури було презентовано стенд, на якому розміщені фотографії, які розповідають про культурно-мистецьке життя жителів села.

 Творчий звіт розчав сільський голова Мельник Василь Григорович  розповіддю про чарівну красу рідного села, жителів та його сьогодення.

  «В селі мешкає 605 жителів. Успішно функціонують і розвиваються сільськогосподарські підприємства: ПСП «Привітне», СФГ «Промінь», СФГ «Відродження», СФГ «Обрій», ПП Пелехатий Олег Миронович, ТОФ «Урочище Журавське», ТОВ «Корсунське», СФГ «Глибочківське» та інші. Ведуть господарську діяльність біля 100 одноосібників.

  На належному рівні працюють: Глибочківський навчально-виховний комплекс, загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та дошкільний навчальний заклад «Бджілка»; фельдшерсько-акушерський пункт; аптека; сільський будинок культури, сільська бібліотека, поштове відділення,  історико-краєзнавчий музей, магазин, банкетна зала. Діє храм Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста з дзвіницею ПЦУ.

  За декілька останніх років в селі збудовано: нову кладку через річку Гірський Тікич, пам’ятний знак в честь заснування села, пам’ятний знак жертвам голодоморів, убієнних голодом односельцям з викарбуваними їхніми прізвищами, 2 автобусні зупинки, гідрологічний заказник цілющих джерел живої і мертвої води, декоративний герб України площею 24 м2. Відбудовано Семенову криницю. Встановлено 2 меморіальні гранітні дошки Герою Радянського Союзу Заверталюку Якову Гавриловичу та Герою Соціалістичної Праці Нерубайському Артему Івановичу, обидва учасники бойових дій Другої Світової війни, вони є уособленням військового та трудового подвигу глибочківців та всіх тальнівчан. І сьогодні, в сумні для нашої країни дні, 9 наших односельців брали активну участь в антитерористичній операції. А двоє і зараз захищають рідну землю.

  Написано гімн села на слова Галини Ткаченко та музику Петра Даниленка, засновано прапор, герб села, написано книгу історії села «Глибочок над Гірським Тікичем» -  автор Іван Нерубайський.

  Зроблено поточний ремонт практично всіх вулиць села та водогону.

 Пріоритетним напрямком роботи сільської ради є розвиток культури, аматорського мистецтва, спорту. Аматори сцени постійні учасники районних, обласних, всеукраїнських конкурсів, де є переможцями і лауреатами».

  Після виступу голови розпочалася концертна програма, ведучою якої булахудожній керівник Глибочківського СБК Руслана Череватенко, яка чарувала глядача і своїм співом.

  Пісня про рідний край звучала з уст маленьких артистів – вокального колективу «Дзвіночки», які ще радували глядачів жартівливою піснею та танцем.
  Тему рідного краю… рідної землі… продовжили у своїх виступах Анастасія Моргун, яка декламувала свій власний, авторський вірш «Моє село», а піснею мама і донька Катерина та Олена Маркевич.

  Щирими оплесками зустрічали глядачі юних, талановитих Назара та Дениса Титаренків, і наймолодшу учасницю - Валерію Антонюк, вихованку вокальної студії «Свято», вихованців Глибочківського НВК з патріотичним танцем «Сонце нам сяє». Звучали сольні номери Сухолитко Іванни та Маркевич Олени.

  Як заведено в українських традиціях, всіх присутніх в залі частували хлібом - запашним короваєм. Артисти в своїй програмі теж згадали і про біль війни, поклавши квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні та захисникам України, а Валентина Загородня виконала пісню «Три дороги».
  Окрасою концертної програми з композиціями на скрипці, завороживши глядачів в залі, стала Ірина Загородня. Відрадно, що для культури, знаходять свій час і захоплюються «нашим, українським» і діти і дорослі. 

Повернутись