ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ БІЛАШКІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

  За доброю традицією щорічно на початку року проводяться творчі звіти  сільських клубних закладів нашого району. 16 лютого 2020 року в Тальнівському районному будинку культури першими демонстрували свій творчий звіт художні колективи та окремі виконавці Білашківського сільського будинку культури (СБК) та Левадського сільського клубу (СК). Гарну справу відродила влада району – проведення звітних концертів сільських закладів культури. Адже кожна громада має можливість на розсуд глядача представити своїх талановитих, закоханих у пісню, танець, гумор аматорів сцени.

  Перед початком звітного концерту до присутніх звернулися голова районної ради Валентина Любомська та голова райдержадміністрації Олександр Цимбал.  Керівники району в своїх виступах подякували працівникам сільських клубних закладів, сільським головам, депутатам, підприємцям сіл, які підтримують місцеві колективи, побажали учасникам отримати насолоду від спілкування з глядачем, а глядачам - вдалого перегляду, гучними оплесками підтримувати артистів. Всім здоров’я, миру та насолоди від концерту.

Яскравим українським колоритом,

Мов вишите пишається село,

Простенько вбране чебрецевим квітом,

З якого сонце до небес зійшло.

 Саме такими словами розпочали свій творчий звіт учасники художньої самодіяльності Білашківського СБК та Левадського СК. Перед тим, як розпочати концертну програму до слова запросили  сільського голову Любов Степанівну Чмигу. Вона сказала: «Села Білашки та Левада – це велика родина, наші земляки – лікарі, вчителі, інженери, тваринники, землероби, які живуть поряд та за межами села, яла тут пройшло їх дитинство, роки юності. Села – єднають всіх жителів нашої громади, пов’язують минуле, сьогодення та майбутнє». Любов Степанівна розповіла про розвиток рідного села, його працьовитих жителів та подякувала всім за підтримку.

 Чарували глядачів своїм голосом Вікторія Гудзенко, Діана Левицька, Валентина Шестакова, під спів пісні якої «Мамин хліб» білашчани частували смачним, українським короваєм глядачів.

 Пісня! Як багато вона важить у житті людини! У ній його минуле, сучасне і майбутнє. У ній душа народу. Так можна охарактеризувати виступи фольклорних колективів  «Левадяночки» та тріо «Берегиня».

 Свої хореографічні постановки представили юні, красиві, мешканки села, учасниці танцювальної студії «Енергія» Ярослава Довгопола та Яна Луценко. Звучали пісні про кохання у виконанні Ярослава Цимбала, дуету Людмили Швайдак та Вікторії Гудзенко, Ярослави Цимбал, сестер Марії Нинич та Катерина Галан.

 Гарного настрою своїми яскравими костюмами та вокальними, милозвучними творами додали дівчата дівочого аматорського ансамблю «Калина». Болючу тему пам’яті і подвигу славних синів, славних воїнів – визволителів в своїх пісня розкрила Людмила Швайдак та Альона Левицька.
Час концертного дійства промайнув швидко і майже повний зал глядачів не помітив, як прозвучала заключна пісня звітного концерту «Мій край – моя пісенна сторона» Білашківського СБК та Левадського клубу, який на сцені супроводжували ведучі – Ярослава та Ярослав Цимбали. 

Повернутись