Звітні концерти сіл Здобуток та Соколівочка

  25 березня 2018 року в районному будинку культури в рамках проведення творчих звітів сільських клубних закладів Тальнівського району відбулися творчі звіти Здобутківського сільського будинку культури (СБК) та Соколівоцького сільського клубу. 

  Звітний концерт Здобутківського СБК розпочала  Любов Фещенко, яка продекламувала вірш «Історія Здобутку». Твір прозвучав у авторському виконанні та повністю розкрив 95-річну історію села. Програма концерту  була насиченою та різноманітною: звучав  «Гімн Здобутку», пісні на різну тематику, поезія місцевих авторів, українські народні та сучасні танці. Зачаровував своїм співом Антон Яско, глядачі оплесками не відпускали його ще довго зі сцени.

  На завершення концерту голова районної ради Валентина Любомська щиро подякувала самодіяльним артистам із Здобутка. Вона зазначила, що цей концерт був проникливим і відбувся як одне велике сімейне свято. А голос Антона Яска зачарував всіх у залі. Валентина Олександрівна назвала Антона Яска -  відкриттям року та подарувала йому квіти.  Також голова районної ради вручила подяку Тальнівської районної державної адміністрації та Тальнівської районної ради директору Здобутківського сільського будинку культури Вірі Боровець за активну роботу по відродження національних традицій українського народу, сприяння розвитку аматорського мистецтва, значний особистий внесок в розвиток культури та участь у творчих звітах художніх колективів сільських клубних закладів Тальнівського району за 2017 рік.

  Концертна програма Соколівоцького клубу розпочалася «Піснею про Соколівочку» (музика Ю.Ноздровського, слова та виконання Юлії Шахрай).

   Дарував свої пісні фольклорний ансамбль «Вишневий хутір» (керівник Юрій Ноздровський). Звучали твори Великого Кобзаря. Перлиною концерту був уривок із твору Михайла Старицького «По-модньому». Вишукані костюми, вміло підібрані артисти, які вдало донесли тему п’єси до глядача. Таке враження, що грали професійні актори театру. Концерт завершився піснею «Добрий ранок, Україно». Це не лише пісня – це побажання всьому українському народу в цей нелегкий період терпіння, сили, єднання.

  Після концерту голова районної ради Валентина Любомська  подякувала артистам, відзначивши, неперевершену гру учасників драматичного колективу, та вручила подяки Тальнівської районної державної адміністрації та Тальнівської районної ради завідувачу Соколівоцьким сільським клубом Олені Орел, завідувачу Червонянським сільським клубом Лесі Мовчан та в. о. старости сіл Соколівочка, Червоне та селища Степне Володимиру Щербатюку за активну роботу по відродження національних традицій українського народу, сприяння розвитку аматорського мистецтва, значний особистий внесок в розвиток культури та участь у творчих звітах художніх колективів сільських клубних закладів Тальнівського району за 2017 рік.

                                                        Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись