Звернення депутатів Тальнівської районної ради

 Депутатами районної ради 15 березня 2019 року було схвалено звернення до Кабінету Міністрів України щодо соціальних нормативів використання природного газу для індивідуального опалення наступного змісту:

  «До нас, депутатів Тальнівської районної ради, звертаються громадяни з питання невідповідності реальним потребам встановлених Кабінетом Міністрів України соціальних нормативів на використання природного газу для індивідуального опалення.

  Так, постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 року  № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування»  було встановлено, у разі використання природного газу для індивідуального опалення (теплопостачання), наступний соціальний норматив користування житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії - 7 куб. метрів природного газу на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період.  

 Дану соціальну норму постановами Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2016 року № 317 було змінено на 5,5 куб. метрів, від 6 лютого 2017 року № 31 – на 5,0 куб. метрів, від 27 квітня 2018 року № 429 – на 4,5 куб. метрів, а з 1 травня 2019 року – на 4,0 куб. метрів природного газу на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період.

 Така соціальна норма витрат природного газу не покриває потреб побутових споживачів природного газу. Підтримуючи наших виборців та враховуючи реальні потреби громадян, звертаємось до Кабінету Міністрів України встановити соціальний норматив користування житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії, – 5,5 куб. метрів природного газу на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період. 

 Сподіваємось на розуміння та відповідне реагування».

 Звернення  надіслано Кабінету Міністрів України, народним депутатам України Бобову Г.Б., Ничипоренку В.М., Яценку А.В., та місцевим засобам масової інформації.

                                                     Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись