Зустріч з народним депутатом України Валентином Ничипоренком

  27 вересня 2018 рокув районі зустрічався з виборцями народний депутат України Валентин Ничипоренко.

  На зустрічі, яка проходила в районному будинку культури,  Валентин Миколайович  проінформував про проведену ним роботу у Верховній Раді України, а також відповідав на запитання, які цікавили жителів.

 Зокрема, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Людмила Нестругіна піднімала питання про надходження державної субвенції на освітянську галузь, виплату заробітної плати вчителям  та працівникам дошкільних установ району.

 Депутат районної ради Анатолій Ковальов запропонував підтримати пропозицію, щоб навиборах народних депутатів район не був поділений на три округи, а маводин округ.

  Завідуюча педіатричним відділенням Тальнівської центральної районної лікарні, депутат районної ради Олександра Назарук подякувала депутату за виділення коштів на придбання медичних препаратів, на проведення ремонтів та попросила звернути увагу на рівень оплати праці працівників медичної галузі. Рівень мінімальної заробітної плати збільшується, а тарифна сітка посадових окладів давно не змінювалась. Депутат пообіцяв підготувати відповідний законопроект.

  Голова районної ради Валентина Любомська подякувала Валентину Ничипоренку за реагування на звернення депутатів районної ради, а також запропонувала підтримати  прохання депутатів Тальнівської районної ради щодо коштів на ремонт доріг в районі та передачу райавтодорів до районної комунальної власності. Дане звернення уже підтримали депутати Черкаської обласної ради. Також народний депутат пообіцяв зачитати звернення депутатів Тальнівської районної ради щодо реформ в галузях освіти та медицини з трибуни Верховної Ради України, а також ініціювати внесення змін у виборче законодавство  стосовно місцевих виборів. Щоб до місцевих рад обирали не за партійними списками і кандидати не залежали від партій.

                                                               Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись