Зустріч з кандидатами у присяжні

 

  4 грудня 2019 року за ініціативою голови районної ради Валентини Любомської відбулася зустріч з кандидатами, які дали згоду бути присяжними на території, на яку поширюється юрисдикція Тальнівського районного суду.

  У зустрічі  взяли участь суддя Тальнівського районного суду Черкаської області  Воронкова Ірина Григорівна – спікер суду та керівник апарату суду Соколовська Жанна Владленівна, які  ознайомили кандидатів із статусом  присяжних, їх обов’язками,  правами  та гарантіями їх діяльності. Також були надані відповіді на всі запитання кандидатів у присяжні.

 Враховуючи подання територіального управління Державної судової адміністрації України у  Черкаській  області, згоду осіб щодо включення їх до списку присяжних, 2 грудня цього року списки та проект рішення районної ради «Про  затвердження списку присяжних» було розглянуто та погоджено  на засіданні постійної комісії  з питань  регламенту, депутатської діяльності та законності і запропоновано  винести  проект рішення  на розгляд  президії та сесії районної ради 6 грудня 2019 року.

       Виконавчий апарат районної ради

Повернутись