Зустріч керівників району з трудовим колективом центральної районної лікарні

  21 серпня 2018 року голова районної ради Валентина Любомська спільно з головою райдержадміністрації Василем Клименком зустрілися з трудовим колективом Тальнівської центральної районної лікарні. Вони проінформували, що відповідно результату конкурсу районною радою 17 серпня 2018 року прийнято рішення про призначення, шляхом укладання контракту, головним лікарем центральної районної лікарні Солодька Олега Володимировича. Представили його трудовому колективу та побажали прикласти максимум зусиль, щоб спільно з колективом, органами виконавчої влади і місцевого самоврядування забезпечити надання якісних і доступних медичних послуг населенню району.

  В свою чергу Олег Солодько запевнив, що постарається виправдати довіру і проінформував про основні напрямки діяльності на займаній посаді.

  Валентина Любомська подякувала Анатолію Майсюку за сумлінну працю впродовж 32-х років на посаді головного лікаря центральної районної лікарні та Валентині Калініченко, яка виконувала обов’язки за його відсутності, а в даний час продовжує працювати на посаді заступника головного лікаря.

  За дорученням голови обласної ради Олександра Вельбівця керівники району вручили Почесну грамоту обласної ради за багаторічну сумлінну працю в галузі охорони здоров’я лікарю-невропатологу лікарні Петровській Галині Миколаївні.

  Присутні запевнили, що працюватимуть над тим, щоб лікарня надавала в необхідному обсязі якісну стаціонарну та амбулаторно-поліклінічну медичну допомогу населенню.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись