14 березня 2017 року в залі судових засідань Тальнівського районного суду Черкаської області відбулася зустріч із представниками органів державної влади, місцевого самоврядування, засобів масової інформації та громадських організацій, яку проводили суддя-спікер Тальнівського районного суду Воронкова І.Г. та прес-секретар Тальнівського районного суду Соколовська Ж.В.. Від районної ради участь в зустрічі взяли її голова Любомська В.О., керуючий справами виконавчого апарату Карпук В.П. та радник голови ради з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради  Паращук І.А..

  На зустрічі обговорювалися питання відкритості та публічності судів, ролі мас-медіа та їх вплив на формування громадської думки про здійснення правосуддя. Представники суду розповіли про процедуру проходження справ і документів суду, про автоматизовану систему документообігу суду, показали на прикладі як здійснюється автоматичний розподіл судових справ між суддями.

  Голова районної ради Валентина Любомська запропонувала судді-спікеру Ірині Воронковій надати інформацію депутатам районної ради про діяльність судової гілки влади на черговій сесії.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись