Зональні змагання під девізом "Найспортивніше село - 2018" з волейболу

  Фізична культура і спорт все більше входять в повсякденне життя різних верств населення нашого району і особливо молоді. Значна увага приділяється і розвиткові оздоровчої та спортивно-масової роботи серед сільського населення, яке на різноманітних спортивних майданчиках своїх населених пунктів підвищує спортивну майстерність з різних видів спорту.

  Велике спортивне свято, яке розпочалося 3 березня 2018 року (зональні змагання з волейболу) для жителів сільської місцевості стали ХVсільськими спортивними змаганнями Тальнівщини «Найспортивніше село-2018» в яких взяли участь 13 сільських команд. Дякуємо сільським головам які зуміли провести відповідну роботу серед населення та організувати сільських спортсменів на змагання.

 Результати зональних та четверть-фінальних змагання ХV сільських спортивних ігор Тальнівщини під девізом «Найспортивніше село – 2018» на приз Тальнівської районної ради з волейболу.

 

Команди які взяли участь в зональних змагання  03.03.2018

Здобули перемогу та ввійшли в четверть фінальні змагання 10.03.2018

Вибороли перемогу та ввійшли до фінальної частини змагань 05.05.2018

Глибочок

 

Глибочок

 

Колодисте

Лоташеве

 

 

Майданецьке

Майданецьке

 

Майданецьке

 

Вишнопіль

 

 

Поташ

 

Поташ

Романівка

 

 

Тальянки

Тальянки

 

Тальянки

 

Білашки

 

 

 

Кобринова Гребля

 

Кобринова Гребля

 

 Кобринове

 

 

Кобринова Гребля

Веселий Кут

 

Веселий Кут

 

Соколівочка

 

  Не всі очільники сільських громад приклали зусилля до  організації сільської команди для прийняття участі в зональних змаганнях з волейболу у ХV сільських спортивних іграх Тальнівщини під девізом «Найспортивніше село - 2018». Нажаль, не взяли участь у змаганнях волейбольні команди сіл: Зеленьків, Здобуток, Легедзине, Мошурів, Лісове, Шаулиха, Папужинці, Лащова, Гордашівка, Заліське, Онопріївка, Криві Коліна, Павлівка Перша, Корсунка.

  Фізична культура і спорт об’єднують людей різного віку, професій, переконань дарують відчуття повноти життя, загартовують волю і характер. Саме фізична культура і спорт продовжують залишатися надійним джерелом гарного настрою, оптимізму і здорового способу життя,це неспинна боротьба та рух вперед. Бурхлива стихія, що захоплює та вирує справжніми пристрастями. Надіємось, що сільські голови переглянуть своє ставлення до спорту і команди всіх сіл прийматимуть участь у сільських спортивних іграх Тальнівщини під девізом «Найспортивніше село - 2018», адже змагання продовжуються.

Повернутись