Змагання з футболу за кубок героїв АТО

Тальнівська районна збірна ветеранів та учасників АТО ФК «Граніт» продовжила боротьбу за «КУБОК ГЕРОЇВ АТО»

   З ініціативи Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!" у 2015 році створено ефективну всеукраїнську програму психологічної та фізкультурно-оздоровчої реабілітації учасників антитерористичної операції – регулярний Чемпіонат «Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО на Кубок героїв АТО». На сьогодні понад дві тисячі учасників бойових дій у 42 містах України проходять реабілітацію та адаптацію через футбол. Серед цих учасників і військовослужбовці – тальнівчани.

    9 травня 2018 року Тальнівська районна збірна ветеранів та учасників АТО ФК «Граніт»  вдруге відвідали місто Вінницю, щоб продовжити участь у першому колі всеукраїнського регулярного турніру з футболу. У складі нашої команди, що представляла Черкаську область були військовослужбовці з таких районів:

  Тальнівський район – Петро Качур, Петро Каплюченко, Андрій Смаковий, Андрій Мельник, Сергій Усатенко, Сергій Хмельницький, В'ячеслав Руденков, В'ячеслав Олійник, Анатолій Рябокінь

Лисянський район – Ігор Магура;

Звенигородський район – Ігор Шевченко, Іван Олійник, 

Маньківський район – Михайло Бондар.

  Особисто їх підтримали керівники Тальнівського району.

  Турніри відбувалися за сприяння Тальнівської районної ради та депутатів обласної ради Анатолія Підгорного і Анатолія Скіченка.

  З рахунком 2:0 перемогла команда супротивника учасників АТО військової частини 3008 Національної гвардії України «Поділля».

  Голова районної ради Валентина Любомська і голова райдержадміністрації Василь Клименко подякували дирекції спортклубу та командиру військової частини за гру та теплий прийом.

 Натомість полковник С. Мамченко вручив Грамоти за активну участь у патріотичному вихованні молоді голові райдержадміністрації Василю Клименку, головірайонної ради ВалентиніЛюбомській,депутатамобласної ради ВолодимируКопійченку, Анатолію Скіченку та Анатолію Підгорному.

  Наступний футбольний матч відбудеться 13 травня 2018 року о 13 год. в м. Тальне на стадіоні будівельно-економічного коледжу між командами ФК "Граніт" Тальнівського району та ФК "Ягуар" м. Калинівка Вінницької області. Запрошуємо всіх тальнівчан-вболівальників до лісопарку підтримати нашу команду.

Фотозвіт

Повернутись