Жителі с.Вишнопіль провели в останню путь Героя

   2 лютого 2017 року в селі Вишнопіль відбувся похорон нашого земляка, учасника бойових дій на Сході України, Оверченка Дмитра Олександровича, який загинув 29 січня під час ворожого артилерійського обстрілу поблизу Авдіївської промзони. Дмитро підписав контракт із 72-ю окремою механізованою бригадою, де і проходив службу.

  Провести в останню путь Дмитра Оверченка зібралося все село, жителі навколишніх сіл, бойові побратими та волонтери Тальнівського району. По дорозі від дому до кладовища, люди ставали на коліна перед Героєм та вигукували патріотичні вислови.

  В центрі села відбувся мітинг пам’яті. До присутніх звернулася сільський голова Гудзенко Тетяна Іванівна. Вона зазначила, що сьогодні усіх тут зібрало велике горе. Загальноукраїнська біда прийшла і в село Вишнопіль. Присутні проводжають в останню путь Оверченка Дмитра Олександровича -  світлого та доброго захисника України, який загинув смертю хоробрих, відстоюючи цілісність і незалежність рідної України.

  Голова районної ради Любомська Валентина Олександрівна та голова райдержадміністрації Клименко Василь Петрович висловили свої глибокі співчуття родині полеглого воїна та спільно з військовим комісаром Кудлою Валерієм Олександровичем вручили сестрі загиблого почесну відзнаку «За заслуги перед Черкащиною» та пам’ятну медаль від організації «Спілка матерів миру».

   З розповіддю про Героя виступили голова Тальнівської спілки учасників АТО Данилюк Василь Миколайович та бойовий товариш Роман, який був з Дмитром в ту хвилину, коли від отриманих травм зупинилося серце нашого бійця.

  Похоронили Дмитра Оверченка з військовими почестями на сільському кладовищі. На прощання духовий оркестр заграв „Гімн України”, пролунали останні постріли військових на честь, шану і незабутню пам’ять про славного воїна, нашого молодого земляка  Оверченка Дмитра Олександровича.

  Депутати та виконавчий апарат Тальнівської районної ради висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким з приводу загибелі Дмитра Оверченка, бійця 72-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України, який, виконуючи військовий обов’язок, віддав своє молоде життя за мир і спокій у нашій Державі.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись