Засідання щодо стану готовності до початку опалювального сезону

 16 жовтня 2019 року голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська та заступник голови Тальнівської районної державної адміністрації Тетяна Півторак проводили засідання щодо стану готовності та початку опалювального сезону 2019-2020 років в закладах соціальної і гуманітарної сфери району за участю керівників установ (закладів), яким передано на праві оперативного управління та баланс майно спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району. А саме: Володимира Тарана – директора районного будинку культури, Ганни Данилюк – головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги», Олега Солодька – директора-головного лікаря Комунального некомерційного підприємства  «Тальнівська центральна районна лікарня», Сергія Шпичака – директора районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Людмили Павлової  – директора центру  комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю «Ми з майбутнім», Лариси Коваль – начальника відділу освіти райдержадміністрації, Анатолія Сухоноса – заступника начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації.

  З означеного питання  вони  проінформували, що здійснено всі необхідні заходи, щодо підготовки до опалювального сезону і враховуючи температурний режим та умови праці, вже опалюються такі заклади, як Комунальне некомерційне підприємство «Тальнівська центральна районна лікарня», Тальнівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), центр  комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю «Ми з майбутнім». Всі інші об’єкти готові розпочати опалювальний сезон при знижені середньодобової температури.

 Разом з тим зазначено та дано відповідне доручення Ларисі Коваль - начальнику  відділу освіти райдержадміністрації,  здійснити необхідні заходи щодо забезпечення завезення дров у повному обсязі для підтримання нормального температурного режиму в закладах освіти району до кінця опалювального сезону. Здійснити необхідні розрахунки, підготувати та подати на розгляд колегії Тальнівської районної державної адміністрації інформацію, щодо потреби в коштах та різницю якої не вистачає на опалення по кожному освітньому закладу району.

  В обговоренні взяли активну участь депутат районної ради – Маринченко Т. І., заступник голови постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики – Поперечний В. А., голова постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку – Дімітров О. С., начальник фінансового управління Тальнівської районної державної адміністрації – Шпичак Н. В.

Виконавчий апарат районної ради 

Фотозвіт

Повернутись