Засідання робочої групи

  6 вересня 2018 року відбулося засідання робочої групи в складі голови районної ради Любомської В.О., Тальнівського міського голови Юрченка О.В., заступника голови Тальнівської районної державної адміністрації Півторак Т.О., директора районного будинку культури Тарана В.Л., представників районної та міської рад.

  На засіданні робочої групи було розглянуто питання узаконення згідно чинного законодавства розміщення Тальнівської центральної бібліотеки Тальнівської міської ради в частині приміщення районного будинку культури. Відмічено, що районний будинок культури згідно правовстановлюючих документів належить до спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району в особі районної ради. Співвласниками даного приміщення є 27 сільських рад та Тальнівська міська рада в рівних частинах оскільки інше не було встановлено домовленістю між співвласниками або законом. Разом з тим, перебування Тальнівської центральної бібліотекив даному приміщенні не узаконено і не оформлено документально згідно чинного законодавств, а також не відшкодовуються витрати Тальнівською міською радою, понесені районним будинком культури за 2017 та 2018 роки на комунальні послуги.

  Після детального обговорення надано міській раді проект договору про спільне володіння та користування будівлею районного будинку культури та запропоновано надати свої пропозиції щодо позитивного вирішення даного питання для подальшого розгляду на засіданнях постійних комісій  і сесіях районної та міської рад.

Виконавчий апарат районної ради 

Фотозвіт

Повернутись