Засідання районної Ради регіонального розвитку

  14 грудня 2018 року в залі засідань районної ради відбулося засідання районної Ради регіонального розвитку на якій розглядалося питання формування перспективного плану розвитку Тальнівського району на 2019-2021 роки. В роботі засідання взяли участь керівники району, міський та сільські голови, голови постійних комісій районної ради, запрошені.

 Відкрили засідання перший заступник голови райдержадміністрації  Володимир Гречка  та  голова районної ради Валентина Любомська.

 Зокрема, Валентина Олександрівна зазначила, що: «Сьогодні ми збираємося в такому колі вперше. Але я глибоко переконана, що це лише початок нашої тісної співпраці з підготовки перспективного плану розвитку району на найближчі  три  роки. 

 Ключова мета зустрічі – вдосконалення конструктивного діалогу між владою, громадськістю та місцевим самоврядуванням і на основі цього вироблення перспективного плану розвитку району.

  Саме  на розвитку кожної території, без винятку, із своїми перевагами і пріоритетами, наголошував Президент України Петро Порошенко під час сьомого засідання Ради регіонального розвитку 12 листопада цього року в м. Києві. За дорученням глави держави ми повинні сформувати відповідні дорожні карти з першочерговими об’єктами, які і будуть маркерами розвитку нашого району.

 Наявність перспективних планів із затвердженими громадами проектами, механізмами фінансування в рази підвищить інвестиційні перспективи та економічну привабливість територій наших населених пунктів.»

  Голова районної ради Валентина Любомська наголосила: «Кожен сільський голова та міський має зібрати актив, виконком та депутатів і визначити пріоритети для свого населеного пункту, врахувавши при цьому наявність опорної школи та амбулаторії. Напрямки різноманітні від зеленого туризму до  створення комунальних  підприємств, встановлення сонячних батарей, приватне підприємництво і т. д.

 Звичайно, що реформи розраховані не на один день. Тому маємо спрацювати так, щоб наші дії були максимально ефективними, а  перспективні плани розвитку дали можливість вирішити важливі для людей питання.»

 Далі з інформацією про перспективи розвитку економічного потенціалу району  виступив начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Віталій Захарчук, а з існуючими проблемами в галузі освіти, шляхами їх вирішення та перспективи розвитку на 2019-2021 роки ознайомила начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Коваль.

  Присутні також ознайомилися із основними завданнями медичної реформи на 2019-2021 роки та проблемами розвитку медичної галузі; напрямками та проектами, що сприяють  соціально-економічного розвитку сільських територій району; пріоритетними завданнями в екологічному напрямку та збереження довкілля, а також  розглянуто ключові завдання, що сприятимуть  збільшенню надходжень до місцевих бюджетів.

                                                             Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись