Засідання районного Центру допомоги учасникам АТО

    25 січня 2019 року відбулося засідання районного Центру допомоги учасникам АТО під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Гречки.

    У засіданні взяли участь заступник військового комісара Тальнівського районного військового комісаріату Петро Закревський, начальник відділу Держгеокадастру у Тальнівському районі Геннадій Сикалов, голова Громадської ради при райдержадміністрації Тетяна Буга, голова спілки ГО „Тальнівська районна спілка ветеранів та учасників АТО“, депутат районної ради  Василь Данилюк, в. о. голови Тальнівського громадського формування «Народна  самооборона», депутат міської ради Володимир Швець, голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва, перспективного розвитку та охорони навколишнього середовища, екології Тальнівської міської ради Олександр Гижко, депутат міської ради Тетяна Моряк, волонтер, депутат районної ради Валентина Мельник, учасники АТО.

     А питання, що постало до розгляду  стосувалося забезпечення учасників АТО та членів їх сімей земельними ділянками.  Зокрема, незрозумілою досі залишається ситуація щодо ділянок міської ради в районі ТОВ „Тальнівський щебеневий завод“ та ТОВ „Тальнівське кар’єроуправління“, які на даний час надані під городи громадянам та використовуються без відповідного документального оформлення. Чому досі не проведена інвентаризація?     

    Володимир Гречка проінформував, що однією із причин, яка спонукала нинішнє зібрання, стали заяви учасників АТО із проханням посприяти в отриманні земельних ділянок. Як не прикро, але неодноразові звернення до Тальнівської міської ради листами щодо проведення інвентаризації земельних ділянок в районі ТОВ „Тальнівський щебеневий завод“  і ТОВ „Тальнівське кар’єроуправління“  та передачі їх учасникам і родинам загиблих учасників АТО (ООС) залишаються без розгляду.

   Після обговорення рішенням Центру в черговий раз рекомендовано Тальнівській міській раді зробити  аналіз використання вказаних та інших земельних ділянок на підвідомчій території з метою подальшої передачі вільних ділянок учасникам та родинам загиблих учасників АТО (ООС).

    На завершення Володимир Гречка запропонував провести роботу по збору гуманітарної  допомоги бійцям 5-го окремого батальйону Української добровольчої армії, який в даний час перебуває у зоні проведення ООС: м. Красногорівка Донецької області.

 

Фотозвіт

Повернутись