Засідання президії районної ради

  22  жовтня 2019 року відбулося засідання президії районної ради, яке провела голова районної ради Любомська В.О. Членами президії заслухано інформації голів постійних комісій районної ради Дімітрова О.С., Заверталюк Л.П., Сарани В.П., Ковальова А.К. та члена постійної комісії з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів Мельниченка С.В.про результати розгляду проектів рішень районної ради та надані щодо них висновки постійних комісій.

 Президією підтримано пропозиції постійних комісій щодо проектів рішень районної ради про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 рокута внесення змін до нього, про внесення змін до районної комплексної програми ,,Турбота” на 2015-2020 роки, хід виконання Програми розвитку земельних відносин у Тальнівському районі на 2011-2020 роки,внесення змін до контрактів з керівниками комунальних некомерційних підприємств, щодо ряду питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл та міста району, погодження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць.

 За результатами обговорення членами президії підтримано пропозиції постійних комісій про винесення на розгляд сесії проектів рішень, по яких надано позитивні висновки,погоджено перелік питань, з яких необхідне інформування депутатів на сесії районної ради,проект порядку денного 36-ї сесіїта список запрошених на пленарне засідання.

Виконавчий апарат районної ради

 

Фотозвіт

Повернутись