Засідання президії районної ради

  19 грудня 2018 року відбулося засідання президії районної ради, яке провела голова районної ради Любомська В.О. В засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Гречка В.В., заступник голови райдержадміністрації Півторак Т.О. та начальник відділу освіти райдержадміністрації Коваль Л.В. Членами президії заслухано інформації голів постійних комісій районної ради Дімітрова О.С., Заверталюк Л.П., Ковальова А.К., Сарани В.П., Танцюри В.В. про результати розгляду проектів рішень районної ради та надані щодо них висновки постійних комісій. Президією підтримано пропозиції постійних комісій щодо затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району на 2019 рік, районного бюджету на 2019 рік, внесення змін до бюджету 2018 року, змін до районних програм, ряду питань з управління майном комунальної власності, затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

  Члени президії підтримали пропозиції постійних комісій районної ради щодо необхідності доопрацювання проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району на 2019 рік в частині «Освіта» та  визначити в ній здійснення заходів з оптимізації системи загальної середньої освіти району, направленої на надання якісних освітній послуг, покращення матеріально-технічної бази навчально-виховних закладів. Доручено районній державній адміністрації, згідно делегованих повноважень, підготувати та надати конкретні пропозиції щодо внесення змін до Програми в частині подальшого розвитку галузі «Освіта».

  Також президією погоджено перелік питань, з яких необхідне інформування депутатів на сесії районної ради. В розгляді питань активну участь взяли члени президії Олександр Дімітров, Лідія Заверталюк, Валентина Любомська, Валентина Сарана, Ігор Новицький, Микола Слободяник, Володимир Танцюра, Валентина Мельник, Сергій Гудзенко та Анатолій Ковальов. За результатами обговорення членами президії підтримано пропозиції постійних комісій про винесення на розгляд сесії проектів рішень, по яких надано позитивні висновки, погоджено проект порядку денного 30-ї сесії, яка відбудеться 21 грудня 2018 року та список запрошених на пленарне засідання.

 Виконавчий апарат районної ради

Повернутись