Засідання президії районної ради

 19 червня 2020 року відбулося засідання президії районної ради, яке провела голова районної ради Валентина Любомська, за участю голови райдержадміністрації Олександра Цимбала. Членами президії заслухано інформації голів постійних комісій районної ради Олександра Дімітрова, Валентини Сарани, Володимира Танцюри, члена президії та постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів Миколи Слободяника та члена президії і постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики Віктора Слінковенка про результати розгляду проектів рішень районної ради та надані щодо них висновки відповідних  постійних комісій.

  Президією підтримано пропозиції постійних комісій щодо проектів рішень районної ради про виконання районного бюджету Тальнівського району за І квартал 2020 року, про внесення змін до районного бюджету Тальнівського району на 2020 рік, про виконання ряду районних програм і внесення змін до них, щодо ряду питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл та міста району та затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці с. Мошурів Тальнівського району Черкаської області, щодо надання матеріальних допомог жителям району.

  За результатами обговорення членами президії підтримано пропозиції постійних комісій щодо проектів рішень, по яких надано позитивні висновкита запропоновано винести їх на розгляд 41-ї сесії районної ради, яка відбудеться 26 червня 2020 року.

  Також президією погоджено проект порядку денного сесії, перелік питань, з яких необхідне інформування депутатів та список запрошених на пленарне засідання. Звернуто увагу на те, що з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) депутатам районної ради, іншим учасникам засідань комісій і сесії необхідно дотримуватись індивідуального протиепідемічного захисту та інших обмежень, визначених чинним законодавством.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись