Засідання президії районної ради

   19 квітня 2016 року відбулось засідання президії районної ради, яке проводила голова районної ради Любомська В.О. Члени президії розглянули пропозиції постійних комісій районної ради щодо проекту порядку денного позачергової сесії та запропонували голові районної ради внести його на сесію. 

   При обговоренні питань, які передбачається винести на розгляд сесії, взяли активну участь члени президії Дімітров О.С., Скіченко М.Д., Танцюра В.В., Сарана В.П., Ковальов А.К., Мовчан В.П., Терещук І.К., Пилипенко О.Ф., Гудзенко С.А., Марченко В.Г.

  Також членами президії запропоновано районній державній адміністрації організувати в квітні-травні 2016 року, відповідно повноважень, за участю громадськості, всіх зацікавлених сторін проведення інвентаризації земель в адмінмежах територіальних громад та розглянути стан використання земель одноосібниками і сплату ними податків.

  Активно на засіданні президії обговорювалось питання стану об'єднання територіальних громад. Внесено пропозицію детально розглянути на засіданні робочої групи Тальнівської райдержадміністрації з питань моделювання  об’єднання  територіальних громад та про наслідки проінформувати на сесії районної ради.

Повернутись