Засідання президії районної ради

 17 грудня 2019 року відбулося засідання президії районної ради, яке провела голова районної ради Любомська В.О. Членами президії заслухано інформації голів постійних комісій районної ради Дімітрова О.С., Ковальова А.К., Сарани В.П., Танцюри В.В. та заступника голови постійної комісії районної ради Поперечного В.А. про результати розгляду проектів рішень районної ради та надані щодо них висновки постійних комісій.

  Президією підтримано пропозиції постійних комісій щодо проектів рішень районної ради про внесення змін до районного бюджету 2019 року, про Програму соціально - економічного та культурного розвитку Тальнівського району на 2020 рік, про районний бюджет Тальнівського районуна 2020 рік і про виконання плану роботи районної ради на 2019 рік та затвердження плану роботи на 2020 рік, щодо ряду питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл та міста району, внесення змін до проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць  с. Онопріївка, с.Павлівка Друга та с.Кобиляки Тальнівського району Черкаської областіта запропоновано винести їх на розгляд 38-ї сесії районної ради, яка відбудеться 23 грудня 2019 року.

  Також президією погодженопроект порядку денного сесії,перелік питань, з яких необхідне інформування депутатів на 38-й сесії районної ради, та список запрошених на пленарне засідання.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись