Засідання президії районної ради

 11 березня 2019 року відбулося засідання президії районної ради, яке провела голова районної ради Любомська В.О. за участю першого заступника голови райдержадміністрації Гречки В.В. Членами президії заслухано інформації голів постійних комісій районної ради Дімітрова О.С., Ковальова А.К., Сарани В.П., Танцюри В.В. та заступника голови постійної комісії Поперечного В.А. про результати розгляду проектів рішень районної ради та надані щодо них висновки постійних комісій, заяву голови районної ради Любомської В.О. про дострокове складення нею повноважень голови Тальнівської районної ради без припинення повноважень депутата цієї ради в зв’язку з призначенням її головою Тальнівської районної державної адміністрації. Президією підтримано пропозиції постійних комісій щодо затвердження звітів про виконання районного бюджету та Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району на 2018 рік, внесення змін до бюджетів 2018 та 2019 років, районних програм та змін до них, ряду питань з управління майном комунальної власності.

  Члени президії підтримали пропозиції постійних комісій районної ради щодо повернення двох проектів рішень на доопрацювання суб’єктам подання.

  В розгляді питань активну участь взяли члени президії Олександр Дімітров, Валентина Любомська, Валентина Сарана, Олександр Пилипенко, Ігор Новицький, Микола Слободяник, Володимир Танцюра, Сергій Гудзенко, Сергій Мельниченко та Анатолій Ковальов. За результатами обговорення членами президії підтримано пропозиції постійних комісій про винесення на розгляд сесії проектів рішень, по яких надано позитивні висновки, погоджено проект порядку денного 31-ї сесії, яка відбудеться 15 березня 2019 року та список запрошених на пленарне засідання.

 Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись