Засідання президії районної ради

  6  серпня 2019 року відбулося засідання президії районної ради. У засіданні президії взяли участь голова районної державної адміністрації Любомська В.О. та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Карпук В.П.

 Членами президії заслухано інформації голів постійних комісій районної ради Дімітрова О.С., Заверталюк Л.П., Ковальова А.К., Сарани В.П., Танцюри В.В. про результати розгляду проектів рішень районної ради та надані щодо них висновки постійних комісій.

  Президією підтримано пропозиції постійних комісій щодо проектів рішень районної ради про виконання Програми соціально - економічного та культурного розвитку Тальнівського району за І півріччя 2019 року, районного бюджету за І півріччя 2019 року та внесення змін до нього, про програму правової освіти населення Тальнівського району на 2019-2020 роки, хід виконання районних програм, утворення тендерного комітету Тальнівської районної ради, щодо ряду питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл та міста району, погодження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць.

  За результатами обговорення членами президії підтримано пропозиції постійних комісій про винесення на розгляд сесії проектів рішень, по яких надано позитивні висновки, погоджено проект порядку денного 34-ї сесії, список запрошених на пленарне засідання та запропоновано скликати чергову сесію районної ради на 23 серпня 2019 року.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись