Засідання президії районної ради

  04 грудня 2018 року відбулося засідання президії районної ради, яке провела голова районної ради Любомська В.О. В засіданні взяв участь голова райдержадміністрації Клименко В.П. Членами президії заслухано інформації голів постійних комісій районної ради Дімітрова О.С., Сарани В.П., Танцюри В.В. та членів президії Слінковенка В.Д. і Слободяника М.А. про результати розгляду проектів рішень районної ради та надані щодо них висновки постійних комісій. Президією підтримано пропозиції постійних комісій щодо звіту голови районної ради Любомської В.О. про діяльність з січня по грудень 2018 року, внесення змін до бюджету, до районної комплексної програми «Турбота» та Порядку забезпечення пільгових категорій населення Тальнівського району пільгами на проїзд в межах району, ряду питань з управління майном комунальної власності, затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

  Члени президії також підтримали пропозиції постійних комісій районної ради щодо повернення ряду проектів рішень на доопрацювання суб’єктам подання.

  Також президією погоджено перелік питань, з яких необхідне інформування депутатів на сесії районної ради. В розгляді питань активну участь взяли члени президії Віктор Марченко, Олександр Дімітров, Валентина Любомська, Валентина Сарана, Ігор Новицький, Микола Слободяник, Володимир Танцюра, Віктор Слінковено, Валентина Мельник та Олександр Пилипенко. За результатами обговорення членами президії відповідно пропозицій  постійних комісій про винесення на розгляд сесії проектів рішень, по яких надано позитивні висновки, погоджено проект порядку денного 29-ї сесії, яка відбудеться 07 грудня 2018 року та список запрошених на пленарне засідання.

 Виконавчий апарат районної ради

Повернутись