Засідання президії районної ради

 04 вересня 2020 року відбулося засідання президії районної ради, яке провела голова районної ради Валентина Любомська, за участю голови райдержадміністрації Олександра Цимбала. Членами президії заслухано інформації голів постійних комісій районної ради Олександра Дімітрова, Валентини Сарани, Анатолія Ковальова, Володимира Танцюри та заступника голови постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики Валентина Поперечного про результати розгляду проектів рішень районної ради та надані щодо них висновки постійних комісій.

 Президією підтримано пропозиції постійних комісій щодо проектів рішень районної ради виконання Програми соціально – економічного та культурного розвитку Тальнівського району за І півріччя 2020 року, про виконання районного бюджету Тальнівського району за І півріччя 2020 року, про внесення змін до районного бюджету Тальнівського району на 2020 рік, про виконання ряду районних програм і внесення змін до них, щодо ряду питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл та міста району та затвердження проекту землеустроющодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць села Майданецьке та селища Новомайданецьке Тальнівського району Черкаської області.

 За результатами обговорення членами президії підтримано пропозиції постійних комісій про винесення на розгляд сесії проектів рішень, по яких надано позитивні висновкита запропоновано винести їх на розгляд 42-ї сесії районної ради, яка відбудеться 11 вересня 2020 року.

 Також президією погоджено перелік питань, з яких необхідне інформування депутатів на 42-й сесії районної ради, та список запрошених на пленарне засідання. Звернуто увагу на те, що з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) депутатам районної ради, іншим учасникам засідань комісій і сесії необхідно дотримуватись індивідуального протиепідемічного захисту та інших обмежень, визначених чинним законодавством.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись