Засідання президії районної ради

 02 грудня 2019 року відбулося засідання президії районної ради, яке провела голова районної ради Любомська В.О., за участю заступника голови райдержадміністрації Півторак Т.О. Членами президії заслухано інформації голів постійних комісій районної ради Дімітрова О.С., Сарани В.П., Танцюри В.В. та членів постійних комісій районної ради Слободяника М.А. і Ткаченка О.В. про результати розгляду проектів рішень районної ради та надані щодо них висновки постійних комісій.

 Президією підтримано пропозиції постійних комісій щодо проектів рішень районної ради про внесення змін до районного бюджету 2019 року, про звіт голови районної ради щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом Тальнівської районної ради в 2019 році та план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тальнівської районної ради на 2020 рік, про затвердження списку присяжних, щодо ряду питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл та міста району, погодження та затвердження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць та запропоновано винести їх на розгляд 37-ї сесії районної ради, яка відбудеться 6 грудня 2019 року.

 Члени президії підтримали пропозиції постійних комісій щодо винесення проектів рішень про Програму соціально - економічного та культурного розвитку Тальнівського району на 2020 рік, про районний бюджет Тальнівського району на 2020 рік і про виконання плану роботи районної ради на 2019 рік та затвердження плану роботи на 2020 рік, на розгляд 38-ї сесії районної ради і запропонували скликати її 23 грудня 2019 року.

 Також президією погоджено перелік питань, з яких необхідне інформування депутатів на 37-й сесії районної ради, та список запрошених на пленарне засідання.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись