Засідання постійної комісії з соціальних та гуманітарних питань

  23 травня 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань (голова – Сарана В.П.),на якому були розглянуті питання порядку денного 6-ї сесії районної ради. Ряд питань  розглянуто спільно з постійними комісіями районної ради з питань бюджету та економічного розвитку (голова – Дімітров О.С.)  та з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Ковальов А.К.), зокрема: звіт Тальнівської центральної районної лікарні про результати фінансово - господарської діяльності за 2015 рік; про стан фінансово – господарського забезпечення закладів освіти Тальнівського району; про оптимізацію мережі навчальних закладів району; про погодження призначення  керівників  загальноосвітніх навчальних закладів Тальнівської районної ради; про передачу міській раді частини музейних предметів.

  Крім вище названих, члени комісії активно обговорили питання про хід виконання Програми зайнятості населення Тальнівського району на 2013-2017 роки; хід  виконання районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки; про районну Програму оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді на 2016 – 2021роки. Велику стурбованість у присутніх, як завжди, викликали питання недостатнього кадрового та фінансового забезпечення  медичної галузі, зокрема: виплати заробітної плати, закупівлі нового обладнання, медикаментів, оплати профілактичних заходів і ін. Низка проблем, пов’язаних із фінансуванням і які конче необхідно вирішувати, є і в галузі освіти: виплата індексації та відшкодування за відрядження працівникам освіти, підвезення учнів до шкіл, підготовка до опалювального періоду, оздоровлення учнів та ін.

  Після детального обговорення депутатами погоджено проекти рішень з вищеназваних питань, які запропоновано винести на розглядпрезидії та сесії районної ради.

  На завершення голова комісії Сарана В.П. проінформувала про звернення депутатів Житомирської районної радидо Президента України, Верховної Ради України, депутатам ВРУ від Житомирської області, Кабінету Міністрів України та головам районних рад України щодо відшкодування витрат на перевезення пільгових категорій громадян шляхом адресного надання пільг у грошовій формі. Комісією звернення підтримано та рекомендовано винести на розгляд президії та чергової сесії районної ради.

   Крім того, на спільному засіданні  всіх постійних комісій було заслухано звіт голови районної державної адміністрації Клименка Василя Петровича про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району, здійснення делегованих районною радою повноважень. 

Повернутись