Засідання постійної комісії з соціальних та гуманітарних питань

   19 вересня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань (голова – Сарана В.П.)  за участю заступника голови райдержадміністрації Півторак Т.О. та представників структурних підрозділів райдержадміністрації.

  На засіданні комісії розглянуто проекти рішень, які підтримано та запропоновано внести до порядку денного президії і чергової  сесії районної ради:  про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2015 № 2-8/VII «Про програму розвитку інформаційного простору у районі на 2016-2020 роки» із змінами; про районну програму розвитку громадянського суспільства на період до 2020 року; про внесення змін до районної програми «Турбота» на 2015-2020 роки; про внесення змін до районної комплексної програми «Освіта Тальнівщини» на 2011 – 2016 роки (із змінами та доповненнями) та встановлення  вартості харчування учнів загальноосвітніх  навчальних закладів Тальнівського району і вихованців дошкільних підрозділів НВК.

  Члени комісії активно обговорювали питання введення додаткових посад кухарів, їх помічників  у загальноосвітніх навчальних  закладах району та організації харчування  учнів і дітей молодшого шкільного віку.

   З усіх питань, розглянутих на комісії, прийняті відповідні рішення.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись