Засідання постійної комісії з соціальних та гуманітарних питань

   19 лютого 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань (голова – Сарана В.П.). В роботі комісії взяли участь голова районної ради В.Любомська, голова райдержадміністрації В.Клименко, його заступник Т.Півторак, керуючий справами виконавчого апарату районної ради В.Карпук, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної  ради, центральної районної лікарні, районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

  Частину питань було розглянуто спільно з постійною комісією районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Заверталюк Л.П.), прийнято відповідні висновки.

  Окремо постійною комісією районної ради з соціальних та гуманітарних питань розглянуто та підтримано проект рішення районної ради  «Про внесення змін до районної комплексної програми «Турбота» на 2015-2020 роки», що передбачає поліпшення санаторно-курортного оздоровлення ветеранів, осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, постраждалих І та ІІ категорії внаслідок Чорнобильської катастрофи.

  Також депутатами підтримано проект рішення  «Про Програму розвитку фізичної культури і спорту в районі на 2018-2020 роки», метою якої є залучення різних груп населення незалежно від статі, віку та соціального статусу до регулярних і повноцінних занять фізичною культурою і спортом, удосконалення організаційного підходу до проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в навчальних закладах, зокрема в сільській місцевості, забезпечення умов розвитку видів спорту, збереження та розвиток матеріально-технічної бази. 

  В порядку контролю було розглянуто інформації про виконання районної програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань на 2015-2020 роки; районної цільової програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки; регіональної Програми інформатизації сфери охорони здоров’я Тальнівського району на 2017-2020 роки; програми розвитку громадянського суспільства на період до 2020 року.

  Крім того, члени комісії дали доручення районній державній адміністрації вивчити питання надання кредитів учасникам АТО на придбання житла, про що проінформувати на наступному засіданні комісії.

  Наостанок депутати ознайомилися з резолюцією  засідання «круглого столу» Комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради України на тему «Шляхи зменшення дитячої смертності», в якій органам місцевого самоврядування рекомендовано підтримати місцеві програми з надання первинної медичної допомоги дитячому населенню, з охорони материнства та дитинства, репродуктивного здоров’я.

  Активну участь у роботі комісії взяли депутати районної ради В.Сарана, В.Синьогуб, О.Карпенко, В.Мельник, Т.Маринченко.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись