Засідання постійної комісії з соціальних та гуманітарних питань

  18 грудня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань (голова – Сарана В.П.). В роботі комісії взяли участь заступник голови райдержадміністрації Т.Півторак, керуючий справами виконавчого апарату районної ради В.Карпук, представники райдержадміністрації, районної  ради, ЗМІ.

  Частину питань було розглянуто спільно з постійною комісією районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Заверталюк Л.П.), прийнято відповідні висновки.

  Окремо постійною комісією районної ради з соціальних та гуманітарних питань розглянуто та підтримано із внесеними пропозиціями проекти рішень районної ради:  про Програму соціально - економічного та культурного розвитку Тальнівського району на 2018 рік; про програму зайнятості населення Тальнівського району на 2018-2020 роки; про внесення змін до районної програми «Турбота» на 2015-2020 роки. Проект рішення «Про  програму «Розвитку футболу в Тальнівському районі» на 2018 - 2025 роки» членами комісії запропоновано повернути суб’єкту подання на доопрацювання. В порядку контролю було розглянутоінформаціюпро виконання програми розвитку футболу в Тальнівському районі, термін дії якої закінчується в цьому році. Тому депутатами запропоновано зняти з контролю рішення, яким вона затверджена.                

  Крім того, члени комісії заслухали звіт провиконання плану роботи районної ради за 2017 рік,  підтримали проектплану роботи ради та затвердили план роботи постійної комісії на 2018 рік.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись