Засідання постійної комісії з соціальних та гуманітарних питань

   15  серпня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради  з соціальних та гуманітарних питань,  яке  проводила її голова Валентина Сарана. Комісією заслухано інформацію в.о. головного лікаря Тальнівської ЦРЛ Валентини Калініченко про хід виконання  програми  профілактики та лікування стоматологічних захворювань на 2015-2020 роки. Нею зазначено, що за І півріччя  2018 року сановано 510 дітей, що складає 85%, накладено пломб – 1344. Забезпечення стоматологічним пломбувальним матеріалом для санації учнів проводилось за рахунок позабюджетних коштів. За наслідками вирішено продовжити контроль за виконанням програми. Також  розглянуто  лист настоятеля парафії св.Анни щодо захисту інституції сім’ї в  Україні. З означеного питання запропоновано винести на розгляд депутатів на сесії звернення  до  Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України, народних депутатів України.

  Також депутатами обговорено шляхи реалізації в районі  звернення депутатів Черкаської обласної ради до органів місцевого самоврядування області щодо збільшення розміру щомісячної готівкової виплати в міському транспорті та міжміських маршрутах.

  Активну участь в роботі комісії взяли депутати Сарана Валентина,  Маринченко Тетяна, Синьогуб Володимир, Мельник Валентина, Карпенко Олена, Драган Юрій.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись