Засідання постійної комісії з соціальних та гуманітарних питань

  04 грудня  2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань, яке провела голова комісії Валентина Сарана,  за участю голови районної ради  Валентини Любомської.

  В роботі комісії також взяли участь заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, головний лікар Тальнівської центральної районної лікарні Олег Солодько, начальник відділу організаційно-інформаційної діяльності  апаратурайдержадміністрації Ольга Мамалига та головний спеціаліст відділу Анна Кулик, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Маринченко.

  Членами комісії активно обговорили звіт голови районної радипро діяльність з січня по грудень 2018 року. В. Любомська відзначила, що неюспільно з депутатами районної ради було визначено пріоритетним питання розвитку культури в 2018 році. Приємно відмітити, що це дало позитивний результат. Виділеними коштами  працівники культури на чолі з Володимиром Тараном зуміли ефективно розпорядитись і очевиднісуттєві зрушення при проведенні районних заходів та значні успіхи при участі творчих колективів, працівників культури в різних конкурсах на загальнодержавному рівні.  На наступний рік голова районної ради вбачає пріоритетним в діяльності районної ради – підтримку медичної галузі в районі, в якій у зв’язку із впровадженням реформ є багато проблем, що потрібно вирішувати. Це – автоматизація первинної та вторинної ланки, кадрові питання,  придбання медичного обладнання,  надання медичних послуг у сільській місцевості і ін. продовження діяльності районної ради. В цілому діяльність районної ради буде спрямована на підвищення ефективності місцевого самоврядування, створення умов для збалансованого розвитку району. Членами комісії запропоновано вивчити питання щодо створення в районі благодійного фонду, який надавав би допомогу як пересічним громадянам, так і різним установам, що функціонують в районі.

  Поряд із проектом рішення «Про звіт голови районної ради про діяльність з січня по грудень 2018 року» комісією розглянуто, підтримано та запропоновано внести на розгляд чергової сесії районної ради проекти рішень районної ради «Про внесення змін до районної комплексної програми «Турбота» на 2015-2020 роки»; «Про внесення змін до Порядку забезпечення пільгових категорій населення Тальнівського району пільгами на проїзд в межах району»; «Про забезпечення пільгових категорій населення Тальнівського району пільгами на проїзд в межах району  у 2019 році».

  В порядку контролю заслухано та активно обговорено інформації  про хід виконання районної програми розвитку громадянського суспільства на період до 2020 рокута програми розвитку інформаційного простору у районі на 2016-2020 роки.

  З усіх розглянутих питань порядку денного засідання комісії були прийняті відповідні висновки та пропозиції.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись