Засідання постійної комісії з питань законності

     7 листопада 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності під головуванням Танцюри В.В., за участю голови районної ради Любомської В.О. та фахівця Тальнівського сектору кримінально-виконавчої інспекції УПРтС України в Черкаській області Крутія О.П.

  На засіданні комісії обговорено проект рішення районної ради «Про внесеннязмін до районної Програми забезпечення виконання вироків суду відносно осіб засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, відповідно до вимог Кримінального та Кримінально-виконавчого кодексів України на 2016-2020 роки».

  Також відповідно до порядку денного комісією обговорювалися наступні питання: звернення Кириленка М.А.; звернення депутата Черкаської обласної ради Юрченка О.В.; звернення депутатів Черкаської обласної ради  до Верховної Ради України щодо прийняття Постанови Верховної Ради України «Про встановлення 18 березня Днем вшанування українських жертв російсько-більшовицького, німецького, угорського, румунського та польського окупаційних режимів»; проект рішення «Про визначення орієнтовних строків проведення звітів депутатів Тальнівської районної ради VІІ скликання перед виборцями». Комісією надано позитивні висновки щодо розглянутих проектів рішень та запропоновано включити в порядок денний сесії інформацію прокурора про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району .

   В роботі комісії взяли активну участь депутати Танцюра В.В., Пилипенко О.Ф., Пашковський Ю.В. та Маринченко Т.І.

Повернутись