Засідання постійної комісії з питань законності

   25 січня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності під головуванням Танцюри В.В., на якій було розглянуто проекти рішень районної ради, які виносяться на чергову сесію.

  В порядку контролю комісією районної ради заслухано інформацію про хід виконання районної програми створення та функціонування Центру надання адміністративних послуг в Тальнівському районі на 2013-2020 роки. З даного питання інформувала керівник-адміністратор Центру надання адміністративних послуг Лабза С.П.

  Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Карпук В.П. інформував про проект рішення районної ради «Про внесення змін до рішення районної ради від 26.11.2015 № 1-4/VII «Про утворення постійних комісій районної ради, обрання їх голів та персонального складу». Також інформував про необхідність отримання депутатами районної ради електронних ключів з метою своєчасного заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.  

  Також розглянуто заяву про дострокове припинення депутатських повноважень депутата районної ради Сесь Н.В. та запропоновано винести на розгляд президії та сесії районної ради.

   Активну участь в роботі комісії взяли депутати районної ради Танцюра В.В., Пашковський Ю.В., Пилипенко О.Ф., Маринченко Т.І та Глийовий М.С.

Повернутись