Засідання постійної комісії з питань законності

  24 жовтня  2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності  під головуванням Танцюри В.В.

     Члени  комісії   ознайомились з  рішенням  Черкаської обласної  ради  від 06.09.2019 № 30—32/УП  «Про розроблення  Стратегії розвитку  Черкаської  області на  період до 2027 року  та планів  її реалізації». Було вирішено запропонувати  депутатам районної ради внести до 15 листопада цього року  пропозиції щодо розроблення  Стратегії розвитку  Черкаської  області на період  до  2027 року в частині розвитку Тальнівського району. Доручено виконавчому апарату районної ради  узагальнити внесені депутатами пропозиції та  подати їх райдержадміністрації. Також запропоновано  Тальнівській райдержадміністрації подати пропозиції щодо розвитку  Тальнівського району в Черкаську обласну державну адміністрацію  для врахування їх при  розробленні Стратегії розвитку Черкаської  області на 2027 рік та планів  її реалізації.

  Комісією розглянуто подання Територіального управління державної судової адміністрації України у Черкаській області  «Про затвердження  списку присяжних». Взято до відома, що головою  районної ради вже направлено листи підприємствам, установам та громадським організаціям для внесення пропозицій щодо кандидатур. З даного питання було погоджено  текст  оголошення та запропоновано   виконавчому апарату  районної ради  оприлюднити його в місцевих ЗМІ і на сайті районної ради.

 Доручено виконавчому апарату районної ради, при надходженні пропозицій щодо кандидатур до списку присяжних,  підготовити  проект рішення  на чергове засідання районної ради.

  Члени постійної  комісії ознайомились з  адвокатським   запитом   про надання  інформації  та копій документів.

    Всі члени комісії, які були присутні на засіданні,   взяли активну  участь в обговоренні  вищевказаних    питань

    Виконавчий апарат районної ради

Повернутись