Засідання постійної комісії з питань законності

   21 грудня 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності під головуванням Танцюри В.В., на якій було розглянуто проекти рішень районної ради, які виносяться на чергову сесію.

   Зокрема, про проект рішення районної ради «Про внесення змін до програми профілактики злочинності в Тальнівському районі на 2016-2020 роки» інформував начальник Тальнівського відділення поліції Голота І.Д. Про внесення змін до рішення районної ради від 28.03.2014 № 29-1/VI«Про районну програму проведення часткової мобілізації на території Тальнівського району на період до 2016 року» інформував військовий комісар Тальнівського районного військового комісаріату Кудла В.О. Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Карпук В.П. інформував про наступні проекти рішень: «Про визначення орієнтовних строків проведення звітів депутатів Тальнівської районної ради VIIскликання перед виборцями», «Про затвердження списку присяжних», «Про план роботи районної ради на 2017 рік».З означених питань комісією надано позитивні висновки та запропоновано винести на президію та сесію районної ради.

  Також розглянуто заяву про дострокове припинення депутатських повноважень депутата районної ради Мовчана В.П. та запропоновано винести на президію та сесію районної ради.

  В порядку контролю заслухано інформацію про хід виконання районної програми про підвищення безпеки дорожнього руху на території Тальнівського району на період до 2016 року та прийнято рішення зняти її з контролю у зв’язку із закінченням терміну дії. Комісією також затверджено план роботи комісії на 2017 рік.

  В роботі комісії взяли активну участь депутати районної ради Танцюра В.В., Глийовий М.С., Пашковський Ю.В. та Маринченко Т.І.

Повернутись