Засідання постійної комісії з питань законності

 17 грудня  2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності  під головуванням Танцюри В.В.

  Комісією  затверджено план роботи постійної комісії  на наступний 2020 рік 

    Також розглянуто питання про  доповнення списку  присяжних. Голова комісії Володимир Васильович Танцюра проінформував, що 06 грудня цього року на сесії районної ради було затверджено список присяжних із 12 осіб, які виявили бажання та відповідають встановленим законодавством вимогам. Відповідно до подання Територіального управління державної судової адміністрації України у Черкаській області на території, на яку поширюється юрисдикція Тальнівського районного суду, потрібно 20 осіб присяжних. 

 Тому, рішенням постійної комісії запропоновано   виконавчому апарату  районної ради продовжити роботу щодо формування кандидатур для включення до списку присяжних. Зокрема,  оприлюднити в черговий раз  в місцевих ЗМІ та на сайті районної ради оголошення  про подання кандидатур  в присяжні.

 Також доручено виконавчому апарату районної ради при надходженні пропозицій щодо  нових кандидатур до списку присяжних, підготувати  проект рішення  для подальшого розгляду на засіданні комісії.

 Присутні на засіданні члени комісії  взяли активну  участь в обговоренні  вищевказаних    питань

      Виконавчий апарат районної ради

Повернутись