Засідання постійної комісії з питань законності

  15  квітня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності  під головуванням Танцюри В.В.

 На засіданні  постійної комісії розглянуто  стан дотримання депутатами та працівниками апарату районної ради вимог законодавства України щодо запобігання  корупції в частині подання декларацій.

 Відмічено, що всі депутати та працівники апарату районної ради у встановлений законодавством строк подали декларації.

 Про хід виконання депутатських звернень та запитів,  поданих в 2018 році,  проінформував керуючий справами апарату районної ради Карпук В.П.

 Майже всі звернення депутатів районної ради мають відповідне реагування  органів та посадових осіб до яких вони були адресовані.

 Члени постійної комісії ознайомились з листом Центральної виборчої комісії щодо розгляду  рішення Тальнівської районної ради від 15.11.2018   № 28-19/УІІ «Про звернення  до Центральної виборчої  комісії щодо відновлення  Тальнівського району  як цілісного  адміністративного  суб’єкту  виборчого процесу».

 Запропоновано  депутатам районної  ради повторно включити в порядок денний сесії питання «Про звернення до Центральної виборчої комісії щодо відновлення Тальнівського району як цілісного адміністративного суб’єкту виборчого процесу» та доручити виконавчому апарату районної ради  розробити проект рішення  про схвалення  звернення депутатів  районної ради до ЦВК  щодо створення в Тальнівському районі єдиного виборчого округу.

 Заслухано інформаціюначальника відділу освіти райдержадміністрації Коваль Л.В.про  виконання  рішення постійної комісії від 13.03.2019 № 29/1 щодо перевірки дотримання вимог чинного законодавства при здійсненні відділом освіти райдержадміністрації закупівлі  природного газу для опалення  та продуктів  для харчування  дітей в закладах освіти району.

 Про хід виконання комплексних програм забезпечення техногенної та пожежної  безпеки на території району, вжиття заходів щодо ліквідації  наслідків  можливих  надзвичайних ситуацій та організації  рятування людей на водних об’єктах  Тальнівського району на 2016-2020 роки  проінформував завідувач  сектору  з питань  цивільного захисту  та оборонної  роботи  райдержадміністрації Копернак С. О.  

 З питання щодо підсумків звітування депутатів районної ради перед виборцями та проведення зустрічей з ними проінформував голова постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності Танцюра В. В.

 Також заслухано відповідь на запит  районної ради до Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної  політики та місцевого самоврядування з роз’ясненням щодо управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

 Члени постійної комісії депутати районної ради Глухенький В.С., Пашковський Ю.В.,  Пилипенко О.Ф., Танцюра В.В. взяли активну участь в обговоренні питань порядку денного.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись