Засідання постійної комісії з питань законності

   11 вересня   2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності під головуванням Танцюри В.В.

  На засіданні  постійної комісії розглянуто проекти рішень районної ради :

  • «Про внесення змін до районної Програмизабезпечення виконання вироків суду відносно осіб засуджених до покарань не  пов’язаних з позбавленням волі, відповідно до вимог Кримінального та Кримінально-виконавчого кодексів України на 2016-2020 роки»;
  • «Про внесення змін до Програми профілактики злочинності в Тальнівському районі  на 2016-2020 роки»;
  • «Про  втрату чинності рішення Тальнівської районної ради          від 31.01.2007 № 8-16»;
  • «Про  внесення змін до рішення Тальнівської районної ради         від 23.12.2016  № 11-11/УП   із змінами». 

   Комісією погоджено проекти зазначених рішень та запропоновано  голові районної  ради  В. Любомській  винести їх на розгляд президії та чергової сесії районної ради  28.09.2018 року.

    При цьому було враховано, що  виконавчим  апаратом  районної ради оприлюднено  проекти рішень  на офіційному сайті районної ради. 

   Також розглянуто питання про підбір кандидатур  присяжних  взамін осіб, виключених із списку, про стан реагування на листи голови  постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та законності  щодо здійснення прийому виборців депутатами районної ради та про документальне оформлення розміщення  бібліотеки Тальнівської міської ради в будівлі, балансоутримувачем якої є Тальнівський районний будинок культури районної ради.

   З усіх питань прийнято  рішення та внесено відповідні пропозиції.

  Активну участь в обговоренні питань порядку денного взяли голова комісії Танцюра В.В. та члени комісії Глухенький В.С., Пашковський Ю.В., Глийовий М.С.

                                                             Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись