Засідання постійної комісії з питань законності

   7 вересня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності, яке проводив її голова Танцюра В.В.

  Участь в роботі комісії взяли керуючий справами виконавчого апарату районної ради Карпук В.П., керівник апарату райдержадміністрації Соловей Л.В., начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Белінський М.Л. та завідувач Тальнівського РС з питань пробації Крутій О.П.

  На засіданні комісії розглядалися проекти рішень, які виносяться на розгляд чергової сесії районної ради. Зокрема, проекти рішень «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 11-10/VІІ «Про визначення орієнтовних строків  проведення звітів депутатів Тальнівської районної ради  VIІ скликання перед виборцями»», «Про Порядок підготовки та внесення на розгляд  Тальнівської районної ради проектів рішень», «Про внесення змін до районної Програми забезпечення виконання вироків суду відносно осіб засуджених до покарань не пов’язананих з позбавленням волі, відповідно до вимог Кримінального та Кримінально-виконавчого кодексів України на 2016-2020 роки та «Про затвердження Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2020 року в Тальнівському районі». З означених питань комісією надано позитивні висновки.  

 Також на засіданні заслухано інформацію керівника апарату райдержадміністрації  Соловей Л.В про хід виконання Програми правової освіти населення Тальнівського району на 2016-2020 роки.

  Комісією розглянуто надіслане до районної ради звернення депутатів Рівненської районної ради до Верховної Ради України щодо скасування депутатської недоторканості. За наслідками обговорення запропоновано винести дане питання на розгляд сесії районної ради. Крім того розглянуто питання  щодо реагування на депутатські запити, про стан виконання рішення районної ради щодо звітів депутатів про свою діяльність, дотримання чинного законодавства при прийняті рішень районною радою та їх оприлюдненні, проведенні поіменного голосування, дотримання депутатської етики.

 Також розглянуто заяву про дострокове припинення депутатських повноважень депутата районної ради Терещука І.К. та запропоновано винести на розгляд президії та сесії районної ради.

   Активну участь в роботі комісії взяли депутати районної ради Глийовий М.С., Глухенький В.С., Пашковський Ю.В. та Пилипенко О.Ф.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись