Засідання постійної комісії з питань законності

  06 серпня  2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності  під головуванням Танцюри В.В.

 На засіданні комісії розглянуто проекти рішень районної ради«Про виконання Програми  соціально - економічного та культурного розвитку Тальнівського району за І півріччя 2019 року»  в частині щодо забезпечення законності та охорони правопорядку, «Про програму правової освіти населення Тальнівського району на 2019-2020 роки»,«Про діяльність територіального центру соціального обслуговування із надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги», «Про роботу Тальнівського  районного центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з надання  якісних соціальних послуг».

  З цих питань проінформували відповідно  Цибулько Андрій Андрійович - головний спеціаліст з запобігання і протидії корупції та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації, Соловей Леся Володимирівна – керівник апарату Тальнівської райдержадміністрації,  Шпичак Сергій Михайлович – директор Тальнівського районного  територіального центру соціального обслуговування (надання  соціальних послуг),  Івченко Руслана Петрівна – в. о. директора Тальнівського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

  Члени комісії взяли активну участь в обговоренні вказаних питань, погодили проекти рішень районної ради та  запропонували внести до деяких проектів рішень зміни, а ініціативній групі депутатів районної ради, представникам постійних комісій та депутатських фракцій скликати чергову сесію районної ради та винести проекти рішень із змінами на розгляд президії та сесії районної ради.

  Також розглянуто питання про участь депутатів Тальнівської районної ради  у засіданнях  постійних комісій  та  пленарних  засіданнях ради в 2018 році та 6 місяців  2019 року.

 З цього питання інформував Танцюра Володимир Васильович – голова постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності.

  Було відмічено, що у 2018 році  в роботі  профільних постійних комісій  районної ради  взяли  активну участь, не  пропустивши жодного засідання, депутати районної ради Танцюра В.В., Поперечний В.А., Сарана В.П., Синьогуб В.М.,  Мельник В.М.,  Маринченко Т.І.,  Ковальов А.К..

  За 6 місяців 2019 року не пропустили жодного  засідання постійних комісій районної ради Танцюра В.В., Пилипенко О.Ф., Дімітров О.С., Бондарчук В.І., Лаціна П.О., Богомолова Ю.Д., Сарана В.П., Синьогуб В.М., Мельник В.М., Карпенко О.А., Ковальов А.К., Коваль В.Д., Мельниченко С.В.

 В 2018 році в усіх пленарних засіданнях ради взяли участь депутати Ковальов А.К., Любомська В.О., Маринченко Т.І., Мельниченко С.В., Поперечний В.А., Сарана В.П., Синьогуб В.М., Слободяник М.А., Танцюра В.В.

  Запропоновано головам фракцій районної ради розглянути стан дотримання депутатами   частини 3 статті  20 Закону України  «Про статус депутатів місцевих рад» щодо обов’язку бути присутнім на пленарних засіданнях ради, засіданнях постійної комісії та інших органів ради, до складу яких вони  входять.

      Виконавчий апарат районної ради

Повернутись