Засідання постійної комісії з питань законності

  2 грудня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності  під головуванням Танцюри В.В.

 Комісією розглянуто та погоджено проект рішення районної ради «Про затвердження списку присяжних» з врахуванням  внесених пропозицій щодо кандидатур присяжних, які  надійшли до виконавчого апарату районної ради після оприлюднення цього  проекту  рішення на офіційному сайті  районної ради.

 Доручено  виконавчому апарату районної ради доопрацювати проект рішення інадати депутатам на паперових носіях при їх реєстрації на сесії районної ради.

 Запропоновано винести доопрацьований проект рішення на розгляд президії та сесії районної ради 6 грудня 2019 року.

 Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук  проінформував членів постійної комісії про хід виконання депутатських звернень та запитів поданих в 2019 році.

 Комісія прийняла рішення, яким запропонувала голові районної ради Валентині Любомській  продовжити практику постійного інформування  про реагування на звернення депутатів районної ради на  сесіях районної ради в «Різному».

 На засіданні комісії було відзначено, що згідно Закону України 
«Про статус депутатів місцевих рад» кожний  депутат місцевої ради 
періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов'язаний 
звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого  
округу, об'єднаннями громадян. При цьому рада визначає орієнтовні  
строки проведення звітів депутатів місцевої ради перед виборцями.
Рішенням районної ради від 22.09.2017 року № 17-17/У11 визначено 
орієнтовні строки  проведення звітів депутатів районної ради У11 
скликання перед виборцями з 15 листопада до 31 грудня  щорічно 
впродовж скликання.

 Постійною комісією уповноважено голову комісії Танцюру В.В. звернутись до депутатів районної ради та проінформувати їх на черговій 37 сесії районної ради в «Різному» про необхідність вчасного звітування та подання  відповідної інформації для оприлюднення на офіційному сайті районної ради.

 Також членами постійної комісії взято до відома, що проект Програми соціально - економічного та культурного розвитку Тальнівського району на 2020 рік  оприлюднений на офіційному сайті Тальнівської районної ради для ознайомлення.

 Рекомендовано членам постійної комісії ознайомитись з проектом Програми на сайті районної ради та за необхідності внести свої зауваження та пропозиції  до 10.12.2019 року виконавчому апарату районної ради.

  Доручено  виконавчому апарату районної ради узагальнити зауваження і пропозиції, що будуть надходити за наслідками ознайомлення з Програмою, та надати головному розробнику для врахування при доопрацюванні та поданні для розгляду Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району на   2020 рік  на  наступній 38 -й сесії районної ради .

  Крім цього, запропоновано   винести доопрацьований проект рішення  на розгляд  наступної постійної комісії в частині згідно  повноважень та вцілому    на розгляд президії та  38-ї  сесії районної ради.

 Комісією розглянуто лист Тальнівського районного сектору Управління Державної Служби України з надзвичайних  ситуацій у Черкаській області про посилення  профілактичної роботи  щодо зменшення  кількості  пожеж у будівлях житлового фонду. Запропоновано виконавчому апарату районної ради направити лист  в Тальнівську районну  державну адміністрацію для розгляду на засіданні  районної комісії з питань ТЕБ та НС, а депутатам районної ради  при проведенні  зустрічей з виборцями довести до них інформацію,  вказану в листі.

 Карпук Віталій Петрович проінформував членів постійної комісії про виконання плану роботи районної ради на 2019 рік та проект плану роботи на 2020 рік.

 Запропоновано членам комісії ознайомитись з проектомплану роботи районної ради на 2020 рік на сайті районної ради та за необхідності  внести свої зауваження та пропозиції до 10.12.2019 року виконавчому апарату районної ради.

 Крім того, доручено виконавчому апарату районної ради зауваження і пропозиції, що будуть надходити за наслідками ознайомлення з планом роботи на 2020 рік,  врахувати при доопрацюванні проекту рішення ради.

 Запропоновано голові районної  ради  Валентині Олександрівні  Любомській доопрацьований  проект рішення винести  на розгляд  наступної постійної комісії, президії та  38-ї  сесії районної ради.

  Голова комісії Танцюра Володимир Васильович  проінформував про проект плану роботи постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності на 2020 рік.

 З цього питання комісія  вирішила погодити проект  плану роботи  постійної комісії районної ради з питань  регламенту, депутатської діяльності та законності на 2020 рік та запропонувати членам постійної комісії до 10.12.2019 року внести пропозиції до нього.

   Всі члени комісії, які були присутні на засіданні, взяли активну участь в обговоренні  вищевказаних  питань.

      Виконавчий апарат районної ради

Повернутись