Засідання постійної комісії з питань законності

  12  березня  2020 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності під головуванням голови комісії Танцюри В.В.

  На засіданні  постійної комісії розглянуто проекти рішень районної ради -«Про внесення змін до Програми профілактики злочинності в Тальнівському  районі на 2016-2020 роки», «Про районну програму надання шефської допомоги, фінансування заходів, спрямованих на підвищення рівня бойової готовності військових частин Збройних Сил України на 2020 рік», «Про внесення змін до рішення  районної ради від 06.12.2019 №37-4».

 За наслідками обговорення комісією надано позитивні висновки щодо проектів зазначених  рішень, враховано, що виконавчим апаратом  районної ради їх оприлюднено  на офіційному сайті районної ради та запропоновано  голові районної  ради  Валентині Любомській  винести  проекти на розгляд президії та чергової сесії районної ради 20 березня 2020 року.

   Також комісією заслухано інформації про хід виконання районної програми «Територіальна оборона» на 2019-2020 роки і Програми протидії тероризму на території Тальнівського району на 2018-2022 роки, які взято до відома і запропоновано виконавцям програм продовжити роботу по їх реалізації.

  Члени постійної комісії розглянули листи Тальнівського районного сектору Управління Державної Служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області про посилення профілактичної роботи щодо стану пожежної та техногенної  безпеки в Центрі  комплексної  реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю «Ми з майбутнім» та в закладах для людей похилого віку. Взято до уваги, що дане питання обговорювалось на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації, керівниками зазначених закладів проводиться робота по усуненню недоліків і запропоновано їм продовжити до повної ліквідації.

 На засіданні розглянуто стан дотримання депутатами районної ради законодавства щодо подання декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік, їх звітів перед виборцями та проведення зустрічей з ними.

  Активну участь в обговоренні питань порядку денного взяли голова комісії Танцюра В.В. та члени комісії Пилипенко О.Ф., Глухенький В.С., Пашковський Ю.В., Глийовий М.С.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись