Засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та законності

  25 травня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності  під головуванням депутата районної ради Танцюри В.В.

 На засіданні розглянуто проект рішення районної ради «Про Програму протидії тероризму на території Тальнівського району на 2018-2022 роки». Даний проект підтримано членами комісії та запропоновано подати на розгляд президії і сесії районної ради.

  В порядку контролю розглянуто і обговорено хід виконання районних програм –  призовна дільниця на 2016-2020 роки, організація рятування людей на водних об’єктах Тальніського району на 2017-2020 роки і забезпечення виконання вироків суду відносно осіб засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, відповідно до вимог Кримінального та Кримінально-виконавчого кодексів України на 2016-2020 роки.

  Головний інспектор Тальнівського РС УДСНС України у Черкаській області проінформував членів комісії про виявлення та взяття на облік місць масового відпочинку населення на водних об’єктах Тальнівського району у 2018 році, про стан утримання захисних споруд цивільного захисту на території району та про забезпечення пожежної безпеки в природних екосистемах і недопущення пожеж у пожежонебезпечний період.

  На завершення депутати обговорили проект звіту постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності за період з листопада 2015 по квітень 2018 року, який запропоновано подати на розгляд чергової сесії районної ради. 

   Активну участь в обговоренні питань порядку денного взяли голова комісії Танцюра В.В. та члени комісії Глийовий М.С., Глухенький В.С., Пашковський Ю.В.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись