Засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та законності

    23 травня  2016 року відбулось чергове засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності. Розпочала роботу комісія із розгляду звернення голови СВК «Веселий Кут» Стеценка І.В. щодо конфліктного земельного питання та дотримання правил депутатської етики депутатом районної ради Мельниченком С.В. Дане питання розглядалось спільно із членами постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів (голова Скіченко М.Д.) за участю начальника відділу Держгеокадастру в Тальнівському районі Сикалова Г.А., начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Захарчука В.В., Веселокутського сільського голови Козаченка П.О., голови СВК «Веселий Кут» Стеценка І.В та депутата районної ради Мельниченка С.В. Після активного обговорення даного питання депутатами прийнято виважене рішення.

   Про зміни, які вносяться до районної комплексної програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період проінформувала членів комісії начальник сектору з питань цивільного захисту та  оборонної роботирайдержадміністрації Образцова М.І.

  Голова постійної комісії Танцюра В.В. ознайомив присутніх із проектом рішення районної ради про внесення змін у персональний склад президії районної ради, який депутати підтримали та запропонували винести на розгляд президії та сесії районної ради.

  На засіданні комісії було розглянуто питання про пакетне голосування щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок жителям Тальнівського району на 5-тій сесії районної ради 21.04.2016 року. Депутати прийшли висновку, що голосування по земельних питаннях   є правочинним та таким, в якому підтримано принцип підтвердження поіменного голосування по кожному рішенні.

  Також членами постійної комісії  районної ради  розглянуто звернення депутата районної ради Ковальова А.К. до Президента України П.Порошенка щодо включення Тальнівського району до єдиного одномандатного виборчого округу під час виборів депутатів до Верховної Ради України. Дане звернення комісією не підтримане та прийнято рішення про те, що повторно  виносити вищезазначене питання на розгляд сесії районної ради недоцільно.

Повернутись